MÖBLER / Bord / Skrivbord 10381064
*
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:14:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 20:54:45
1
400 kr
12/5 06:57:26
2
600 kr
15/5 08:20:47
3
600 kr
15/5 08:20:47
2
600 kr (Budbetjänt)
15/5 08:21:26
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
7402 Lampbord
Ett par, England, mahogny. Bredd: 40 cm, bredd, 47..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:13
-
7190 MÃ¥nbord
1800-tal, två halvor, Furu. Diameter: 118 cm. Höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:20
-
7102 Nattygsbord
Ett par, 1950-tal, trä / metallunderrede, bemålade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:10
-
7198 Slagbord
1900-tal, furu. Bredd: 54 + 2x57, djup: 110 cm, hö..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:27
-
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:41
-
7261 Spelbord
1880-tal. Bredd: 89 cm, djup: 44x2 cm, höjd: 79 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 20:54:45 | 1 | 400 kr |
12/5 06:57:26 | 2 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 3 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/5 08:21:26 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
7402 Lampbord
Ett par, England, mahogny. Bredd: 40 cm, bredd, 47..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:13 -
7190 MÃ¥nbord
1800-tal, två halvor, Furu. Diameter: 118 cm. Höjd..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:20 -
7102 Nattygsbord
Ett par, 1950-tal, trä / metallunderrede, bemålade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:10
-
7198 Slagbord
1900-tal, furu. Bredd: 54 + 2x57, djup: 110 cm, hö..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:27 -
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:41 -
7261 Spelbord
1880-tal. Bredd: 89 cm, djup: 44x2 cm, höjd: 79 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32